Wymiana zamków Poznań.

Dzwoń na 692 232 132. Pomożemy Ci

Chcesz wymienić zamek w drzwiach? Świetnie, że trafiłeś właśnie do nas

Lock Busters to zespół profesjonalistów, którzy wymienią każdy zamek

Wymieniamy zamki zwykłe i antykradzieżowe

Zatrudniamy doświadczonych fachowców i ślusarzy

Opinie naszych Klientów. Tak oceniają nas osoby, które zleciły nam wymianę zamków w Poznaniu

Tak naszą pracę oceniają Klienci, którym wymieniliśmy zamek

Paulina M. z Poznania

Dzięki serdeczne za błyskawiczną obsługę, naprawdę szybka i bezproblemowa wymiana zamków we wszystkich drzwiach w domu i […]

3 lata doświadczeń w wymienianiu zamków. Tak w skrócie wygląda Lock Busters z Poznania

Wymiana na życzenie
Zgłoszenie i wymiana tego samego dnia

Fachowa obsługa w Poznaniu
Obsługujemy wszystkich klientów z Poznania

Wkładki wiodących producentów
Zwykłe i antykradzieżowe. Ty wybierasz

Wymiana zamków w Poznaniu w dni powszechnie i święta!

Wymiana zamków Poznań

Wracasz nad ranem a tu zamek odmówił Ci posłuszeństwa? Zatrzasnąłeś się w domu lub mieszkaniu? Wychodzisz z pracy, a drzwi ani drgną? Te i inne problemy z zamkami znamy doskonale z naszego doświadczenia. Na szczęście im wszystkim potrafimy zaradzić szybko i bezproblemowo.

Jeśli coś dziwnego dzieje się z Twoim zamkiem do kogo zadzwonisz? Do Lock Busters

W naszych usługach znajdziesz nie tylko awaryjne otwieranie drzwi, ale kompleksowy i profesjonalny serwis zamków w drzwiach. W ramach usługi wymiany zamków w Poznaniu oferujemy:

  • wymianę całego zamka lub wkładki
  • naprawę i konserwację zamków
  • serwis gwarancyjny markowych produktów
  • dopasowanie posiadanych drzwi do nowego zamka

Specjaliści z Lock Busters zajmują się również pogwarancyjnym serwisem wszelkiego rodzaju drzwi i zamków antywłamaniowych.

Posiadamy również części zamienne takie jak:

  • klamki
  • zamki
  • wkładki
  • szyldy

oraz inne części zamienne do drzwi i zamków (wkładki, cylindry i inne) takich producentów jak: Assa Abloy, Axa, Cr, Dierre, Eco, Esco, Fab, Fiam, Fort, Gamet, Gerda, Gege, Iseo, Jania, Kaba, Lob, Mcm, Md, Mottura, Mul-t-lock, Omega, Optumus, Rom, S.A.B., Sias, SECUREMME, Tasko, Titan, Wilka, Witex, WinkHaus, VBH, Yale, Yeti, Yardeni oraz wiele innych.

Naszym klientom oferujemy również indywidualne zabezpieczenia antywłamaniowe dostosowane do potrzeb oraz oczekiwań. Jeśli zaciął Ci się zamek w garażu, altance, piwnicy czy skrzynce na listy to także nie problem. Nasi specjaliści są wstanie poradzić sobie nawet z najbardziej nietypowymi zleceniami.

Opinia dodana przez: Michał Łąckowiak

Klient z lokalizacji: Poznań
Dodana: Kilka miesięcy temu

Działacie naprawdę szybko i za to zdecydowanie należy się Wam duży plus. Poza tym naprawdę dobry kontakt poserwisowy, fajny zespół specjalistów i bardzo sprawna wymiana zamka. A miałem nie byle jaki zamek, bo nawierzchniowy z kłopotliwym mocowaniem, z którym nie potrafiłem sobie sam poradzić. Mogę was szczerze polecić, bo zdaliście egzamin na celujący – z plusem oczywiście! Jak dla mnie, to Lock Busters jest zdecydowanie najlepszą firmą, która ma swojej ofercie wymianę zamków w Poznaniu. Pozdrawiam serdecznie, Michał Łąckowiak.

Opinia dodana przez: Michalina Błaszczyk

Klient z lokalizacji: Swarzędz pod Poznaniem
Dodana: Kilka miesięcy temu

Lock Busters dał mi się poznać jako naprawdę zgrany zespół. Miałam do wymiany 3 zamki w domu, bo zgubiłam klucze. Problem był natomiast taki, że męża nie było w domu i ktoś musiał go zastąpić. Zadzwoniłam do chłopaków z Lock Busters i umówiłam się na wymianę jeszcze tego samego dnia.

To czym mile mnie zaskoczyliście, to dobre ceny, szybka obsługa i brak marudzenia, co w tej branży wcale takie oczywiste nie jest. Bo dwa lata temu zleciłam wymianę zamka w drzwiach antywłamaniowych w swoim poprzednim domu i serwisant, który się pojawił, cały czas coś tam narzekał, że nie taka wkładka, jaka być powinna, że w sumie to on nie może tego zamka zamontować, że to, że tamto. A wam poszło do nadzwyczaj szybko i sprawie.

Zdecydowanie ich polecam. Lock Busters stają na głowie żeby zadowolić klienta. Dla mnie zdecydowany plus. Zastąpiliście mojego męża, a to wcale takie proste nie jest. Wielki szacun za miłą i bezproblemową obsługę i dzięki raz jeszcze! Michalina B.

Opinia dodana przez: Klient anonimowy

Klient z lokalizacji: Poznań
Dodana: Kilka miesięcy temu

W sumie to zanim zdecydowałem się na was, dużo szukałem w internecie na temat tego, komu powierzyć wymianę zamków w domu, bo to wcale takie oczywiste nie jest. Chciałem mieć pewność, że współpracuję z uczciwymi ludźmi, którzy nie dorobią kluczy do zamka, który im oddam i padło na was. Wzbudziliście moje zaufanie przede wszystkim faktem, że możecie pochwalić się aktywną Licencją Policji. A jeśli chodzi o samą wymianę i ogólnie o obsługę, to jestem b. zadowolony.

Opinia dodana przez: Paweł Kosiec

Klient z lokalizacji: Poznań
Dodana: Kilka miesięcy temu

Pytacie mnie, czy wystawię wam pozytywną opinię? To chyba oczywiste, że tak! IMO Lock Busters to najlepszy serwis ślusarski, na jaki można się zdecydować, mieszkając w Poznaniu. Co prawda firm, z jakich można skorzystać jest w Poznaniu naprawdę dużo, ale według mnie Lock Busters dają radę. Są szybcy, bezproblemowi w obsłudze i co prawda nie zamawiałem od nich wymiany zamka, tylko otwarcie samochodu, w którym zatrzasnęło się moje dziecko, to mogę ich polecić bez dwóch zdań. Jest z nimi rewelacyjny kontakt, a na miejscu pojawiają się w zasadzie po około 30 minutach od zgłoszenia. Jeśli będę miał w przyszłości do wymiany zamek etc., to na pewno raz jeszcze skorzystam z waszych usług. Bo jak inaczej?

Opinia dodana przez: Milena Wilk

Klient z lokalizacji: Poznań dzielnica Winogrady
Dodana: Kilka miesięcy temu

To co chyba najbardziej mi w was zaimponowało, to to, że nie dyskutujecie, nie lamentujecie, tylko robicie swoje i tyle. Z racji wykonywanego zawodu miałem już wielokrotnie okazję korzystać z waszych usług i powiem jedno – wasz numer kontaktowy mam na stałe wklepany w telefon komórkowy. Co prawda nie macie najniższych cen rynkowych (bo znalazłem firmy, które wymieniają zamki w Poznaniu za połowę tego co wy), to odwdzięczacie się bezproblemowym kontaktem, fachową obsługą i dobrym przygotowaniem.

A wcześniej zdarzało mi się już wielokrotnie, że jakaś firma oddzwoniła do mnie, powiedziała, że ktoś pojawi się za jakieś pół godziny, a w praktyce wyglądało to w taki sposób, że nikt się nie pojawił, a na mój telefon, połączenia były odrzucane. A wy dajecie radę i to mi się podoba. Kolejne zlecenie na awaryjne otwarcie drzwi albo wymianę zamka też pewnie oddam wam. Pozdrawiam!

Opinia dodana przez: Klient anonimowy

Klient z lokalizacji: Poznań dzielnica Grunwald
Dodana: Kilka miesięcy temu

W sumie to mógłbym w dwóch zdaniach powiedzieć, że spisaliście się na medal. Fajna obsługa i doradztwo. Co dla mnie najważniejsze – sami kupiliście zamki, usunęliście stare, zamontowaliście właściwe, wszystko trwało 1 godzinę czasu. No i co najważniejsze – odbieracie telefony o każdej porze dnia i nocy, dzwoniłem późnym wieczorem około godziny 19.00, bo zgubiłem klucze gdzieś po wyjściu z domu, a nie chciałem zostawić go ze starymi wkładkami do popołudnia kolejnego dnia. Mówcie co chcecie, ale Lock Busters to najszybsze i zdecydowanie najlepsze pogotowie ślusarskie, które możecie zamówić w Poznaniu (ja mieszkam na Grunwaldzie).