Awaryjne otwieranie drzwi Poznań.

Zadzwoń, pomożemy z zaciętym zamkiem

Możemy pochwalić się dużym doświadczeniem w awaryjnym otwieraniu drzwi

Dysponujemy niezbędnym sprzętem do otwierania zabezpieczonych zamków

Dojeżdżamy na terenie całego Poznania

Otwieramy zamki przez całą dobę:
692 232 132

Dlaczego Lock Busters? Bo na awaryjnym otwieraniu drzwi znamy się jak mało kto. Naprawdę

Rekomendacje naszych klientów. Sprawdź, dlaczego zdecydowali się na nasze usługi

Komentarz dodał: Grzegorz1983

Zaciąłem w domu moje dwa psy, musiałem szybko się do nich dostać. Awaryjne otworzenie drzwi zleciłem Lock Busters z Poznania i powiem […]

3 powody, dla których Klienci z Poznania stawiają na Lock Busters

30 minut na otwarcie zamka
Tyle czasu potrzebujemy na 1 zamek drzwi

Dojeżdżamy na terenie Poznania
Zadzwoń, a pojawimy się w ciągu kilkunastu minut

Wiemy, jak rozbroić każdy zamek
Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem

Awaryjne otwieranie drzwi w Poznaniu przez 24h na dobę! Zadzwoń: 692 232 132

Awaryjne otwieranie drzwi Poznań

Zgubiłeś klucze do domu? Zatrzasnąłeś je w środku, a nie masz zapasowych? To żaden problem dla specjalistów z firmy Lockbusters. Nasi fachowcy posiadają odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie z zakresu awaryjnego otwierania zamków różnego typu. Dotychczas świadczyliśmy usługi nie tylko dla klientów prywatnych, ale również dla hoteli oraz firm.

W ramach awaryjnego otwierania drzwi wykonujemy:

  • wymianę zamków oraz wkładek
  • wywiercanie zamka w przypadku złamanego lub zablokowanego klucza
  • serwis pogwarancyjny dla okien oraz drzwi antywłamaniowych
  • naprawy oraz zabezpieczenia miejsc po włamaniach

Jeśli wasze drzwi nie działają poprawnie, są wypaczone, a zamek się zacina to również jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Naszym klientom z terenu Poznania i okolic oferujmy kompleksowe usługi przez całą dobę przez 7 dni w tygodniu. Z nami nie musisz się obawiać uszkodzonych czy zepsutych zamków, drzwi oraz okien po włamaniach, jesteśmy wstanie sobie z nimi poradzić.

Jeśli więc potrzebujesz profesjonalnej firmy, która zajmuje się awaryjnym otwieraniem drzwi w Poznaniu i okolicach zgłoś się do Lock Busters. Nasi ślusarze podołają każdemu wyzwaniu, niezależnie od poziomu trudności. Każdy nas samochód służbowy wyposażony jest we wszelkie niezbędne narzędzia, dlatego jesteśmy wstanie pomóc nawet w przypadku niespodziewanych zdarzeń.

Fachowa firma w Poznaniu świadcząca profesjonalne usługi z zakresu awaryjnego otwierania drzwi to tylko Lock Busters. Chcesz wiedzieć więcej na temat naszych usług? Zapraszamy do skorzystania z naszej infolinii.

Opinia dodana przez: Mariusz Łukasik

Klient z lokalizacji: Poznań
Dodana: Kilka miesięcy temu

Przed wyjściem do pracy zatrzasnąłem klucze w domu i w sumie to już miałem bić szybę, ale chłopaki powiedzieli, że podjadą do mnie na Grunwald i otworzą mi dom w ciągu kilku minut i rzeczywiście udało się. Tzn. być może „udało się” źle w tym kontekście brzmi, ale naprawdę szybko poradzili sobie z tematem. W sumie to nawet nie wiedziałem jak się do tego tematu zabiorą, bo moje mieszkanie (przynajmniej tak wydawało mi się jeszcze do niedawna), że mega dobrze zabezpieczone przeciwkradzieżowo, a zespołowi firmy Lock Busters awaryjne otwieranie drzwi zajęło bodaj kilka minut. Jak dla mnie zdecydowanie na plus, Lock Busters to ekipa, której można zaufać, mnie nie zawiedli. I co ciekawe – nie wystraszyli mnie wcale kosztami i to mimo że obudziłem ich o 4:30 nad ranem. Jak dla mnie zasłużyli na piątkę z plusem, szczerze mogę ich polecić i pozdrawiam serdecznie Mariusz.

Opinia dodana przez: Eryk Malaga

Klient z lokalizacji: Poznań
Dodana: Kilka miesięcy temu

Problem był taki, że gdzieś posiałem pęk kluczy (do auta zresztą też) i za nic nie mogłem dostać się do domu. Jeśli chodzi o to, skąd wam znam, to wasze usługi poleciła mi znajoma z pracy i nie żałuję. Lock Busters szybko poradził sobie ze sforsowaniem zamka, a sam proces otwierania drzwi to zajął im nie wiem, 60 sekund może? No generalnie coś takiego, nie więcej. A jak wspomnę jeszcze, że nie zniszczyli mi wkładki i nie muszę montować na nowo żadnej Gerdy, to tym lepiej.

Ostatecznie oczywiście musiałem zdecydować się też na wymianę zamków – dla swojego bezpieczeństwa – ale chłopaki świetnie się spisali. Zrobili swoją robotę bez narzekania, że nie wiadomo jaki system zabezpieczeń mają pokonać, itd. Jeśli chodzi o same koszty, to nie mam tutaj szczególnego porównania do innych firm, ale wydaje mi się, że jest całkiem przystępnie. Mnie wymiana zamka w Poznaniu (Winogrady) kosztowała jakieś 150 złotych z tego co pamiętam. Jak dla mnie ok.

Opinia dodana przez: Wiesław Dębowski

Klient z lokalizacji: Poznań
Dodana: Kilka miesięcy temu

To co muszę wam przyznać, to to że znacie się na rzeczy. Przyjeżdżacie na wymianę drzwi, robicie swoje i znikacie. I o to w tym wszystkim w sumie chodzi. Nie miałem w sumie jakiegoś mega trudnego zamka do pokonania, ale fakt, że nie połamaliście wkładki zrobił już na mnie spore wrażenie. Moi znajomi mieli już w Poznaniu kilka większych awarii z drzwiami i też daliście radę, więc b. pozytywnie was odbieram.

Opinia dodana przez: Jarosław M.

Klient z lokalizacji: Poznań
Dodana: Kilka miesięcy temu

Znacie mnie bardzo dobrze i wiecie, że zawsze jestem zadowolony. Z racji specjalizacji zawodowej często ze sobą współpracujemy i nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń – robicie najlepszą robotę na terenie Poznania i w sumie całej okolicy. Szkoda, że nie dojeżdżacie na terenie całego województwa wielkopolskiego, ale to co robicie tutaj zasługuje na słowa uznania. Dzięki za 5 lat dobrej współpracy. Pozdrawiam serdecznie, Jarek (_Młody_).